Щодватижні в суботу о 21:00 ми проводимо так звані ночі доступного кіно. Ніч доступного кіно – це онлайн-формат, який виник під час карантину як можливість спільного перегляду фільмів зі звукоописом для незрячих людей. Після перегляду ми обговорюємо фільм і спілкуємося з творчою командою чи героями документальної стрічки.
04.07.2020
НІЧ ДОСТУПНОГО КІНО: ЗАКРИТИЙ ПОКАЗ
Наближається час ікс: у суботу в нас на черзі новий онлайн-показ. Однак цього разу все буде дещо по-іншому. Детальніше? Розповімо в електронному листі. У нас є твоя пошта, якщо ти вже реєструвався / реєструвалася хоч на один із попередніх показів. Якщо ж ні — натисни на кнопку нижче та заповни анкетку, а ми напишемо тобі, що це тут відбувається.

Незрячі люди Ураїни вперше зможуть переглянути короткометражні фільми "Лист до Миколая", "Ангели чудяться", "Я їду до мами" та "Марсік". Спеціальним гостем події буде Михайло Хома (DZIDZIO). Долучаться також представники: Державного агентства України з питань кіно; Підкомітету у сфері кінематографу та реклами; Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

ЦІКАВО?
Раз на два тижні ми можемо надсилати тобі на пошту листа з анонсом наступного показу. Розкажемо, як долучитися, та відповімо на всі твої питання.
Твій е-mail
Як тебе звати?
Номер телефону
Вік
Місто / населений пункт
Чи потрібен тобі звукоопис для перегляду фільмів?