Щодватижні в суботу о 21:00 ми проводимо так звані ночі доступного кіно. Ніч доступного кіно – це онлайн-формат, який виник під час карантину як можливість спільного перегляду фільмів зі звукоописом для незрячих людей. Після перегляду ми обговорюємо фільм і спілкуємося з творчою командою чи героями документальної стрічки.
СЬОГОДНІ
КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ
ТАРАСА ДРОНЯ:
ОНЛАЙН-ПЕРЕГЛЯД
ЗІ ЗВУКООПИСОМ
Сьогодні ми подивимося три короткометражні фільми сучасного львівського режисера, продюсера й сценариста Тараса Дроня: "Чорногора", "Остап", "Доторкнись і побач". Ці роботи були презентовані на відомих українських та міжнародних фестивалях, де неодноразово отримували заслужені призи. Натисни кнопку нижче, аби дізнатися більше про фільми!
ПОПЕРЕДНІ ПОКАЗИ
Фінансова криза 2008 року залишає сім'ю Тернер у боргах. Еббі, сиділка, мусить працювати понаднормово, а Рікі на останні гроші починає дрібний бізнес. Обоє хочуть кращого майбутнього для своїх дітей, але в таких умовах це навряд можливо. Міцність сімейних стосунків опиняється під загрозою, коли кожен з героїв мимоволі «перетягує ковдру» на свої бажання.

Донецьк. Український регіон, окупований Росією. Хто вони, люди, які там живуть? "Москалі" та зрадники? Або жертви війни та політичних махінацій? В ігровій драмі "Донбас" режисера Сергія Лозниці ми побачимо перших. 13 окремих історій, що плавно перетікають одна в одну — найогидніші, найабсурдніші прояви русифікації, з якими ви точно стикалися в Україні. За кожним епізодом ховається реальна історія.

Добра й зворушлива стрічка на реальних подіях. Її люблять всі!
Ірландія, 1941 рік. Зоопарк Джорджа Холла — чудове місце, де звірі знають лише любов і турботу. Проте на початку Другої світової війни влада наказує вбити всіх небезпечих тварин, і слоненятко Бастер, улюбленць родини Холл, опиняється під загрозою. Як його врятувати? Син Джорда Том і його шкільні друзі вже придумали план.

04.07.2020
НІЧ ДОСТУПНОГО КІНО:
ЗАКРИТИЙ ПОКАЗ
Наближається час ікс: у суботу в нас на черзі новий онлайн-показ. Однак цього разу все буде дещо по-іншому. Детальніше? Розповімо в електронному листі. У нас є твоя пошта, якщо ти вже реєструвався / реєструвалася хоч на один із попередніх показів. Якщо ж ні — заповни анкету тут, а ми напишемо тобі, що це тут відбувається.

Незрячі люди Ураїни вперше зможуть переглянути короткометражні фільми "Лист до Миколая", "Ангели чудяться", "Я їду до мами" та "Марсік". Спеціальним гостем події буде Михайло Хома (DZIDZIO). Долучаться також представники: Державного агентства України з питань кіно; Підкомітету у сфері кінематографу та реклами; Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.

Мистецтво — річ неоднозначна, а сучасне мистцетво — тим більше. Наступної суботи в нас на черзі шість креативних короткометражок, звукоописи до яких були зроблені для цьогорічної цифрової виставки Британської Ради. Дивні й суперечливі роботи митців із Грузії, Туреччини та України змусять нашу фантазію працювати на повну!
.