БУВ / БУЛА НА ЦЬОМУ ПОКАЗІ?
ОЦІНИ ЙОГО!
Сподобалось
Не сподобалось
НІЧ ДОСТУПНОГО КІНО #8
Організатори: ГО «Боротьба за права», «Доступне Кіно», Arthouse Traffic, MEGOGO

Звукоопис до фільму створила ініціатива «Доступне Кіно» за підтримки Українського культурного фонду.
Подію організовано у рамках проекту «Кіно для незрячих та нечуючих людей» за підтримки програми Європейського Союзу «Дім Європи».
Що дивимось?
Ігрову драму "Донбас" режисера Сергія Лозниці.

Сюжет:
Його як такого немає. Фільм складається з 13 окремих епізодів, які плавно перетікають один в одного. Усі ці маленькі історії засновані на роликах з YouTube, які знімали учасники та свідки реальних подій, і їх загальна тема — найогидніші та найабсурдніші прояви русифікації в Україні. Емоції від фільму можна описати такими словами: так смішно, що навіть сумно, і так сумно, що навіть смішно.
Коли?
1 серпня (субота). Перегляд фільмів розпочинаємо о 20:00, а обговорення – о 22:15.
Як дивимось?
Усі зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання на Zoom-конференцію, де відбудеться трансляція фільму. А одразу по перегляді там же почнемо обговорення!
Хто буде?
З нами буде по-справжньому особлива гостя — заслужена артистка України Олена Хижна, яка виконала одну з найяскравіших ролей у стрічці (бандерша). Олена привідкриє завісу закулісних таємниць і допоможе знайти нам відповідь на одвічне запитання "що хотів сказати автор?"
Потрібно зареєструватися?
Нажаль, реєстрація на цей показ уже закрита. Та незабаром будуть інші! Більше про покази та процес реєстрації ти можеш дізнатися тут.
Залишилися питання?
Пиши на нашу електрону адресу dostupne.kino@gmail.com або дзвони за номером +380988210718 (Ірина).