НІЧ ДОСТУПНОГО КІНО:
FAQ
Що таке Ніч Доступного Кіно?
Схема проста: ти дивишся фільм зі звукоописом, а потім, якщо хочеш, обговорюєш його з іншими глядачами та глядачками. До бесіди майже завжди долучається спеціальний гість — наприклад, актор чи режисер, якому ти можеш задати питання. Усе це проходить в інтернеті.
Як часто проходять покази?
Щодватижні в суботу о дев'ятій годині вечора. О 21:00 починається перегляд фільму, а одразу після нього — онлайн-конференція. Ми знайомимося та представляємо запрошеного гостя. Він / вона розказує про фільм та свою роль у ньому, відповідає на питання глядачів і глядачок (приблизно 30 хвилин). Після цього всі просто спілкуються між собою так довго, як хочеться.
Чи потрібно щось встановити, аби відвідати показ?
Фільм ти дивишся онлайн на нашому сайті та одразу зі звукоописом. Проте, щоб вийти на аудіо- чи відеозв'язок, потрібно мати налаштований додаток Zoom.
Як долучитися до показу?
Обов'язкова умова — бути учасником чи учасницею Спільноти. Спільнота — це всі, кому цікаво дивитися фільми у форматі Ніч Доступного Кіно. Такі глядачі та глядачки дізнаються про нові покази раніше за всіх, отримуючи анонси прямо на особисту пошту.

Долучитися до Спільноти можна двома шляхами:
1) заповнити анкету
тут;
2) заповнити ту ж саму анкету в листі від "Доступного Кіно", який тобі може переслати учасник чи учасниця Спільноти.

Після цього на вказану тобою пошту ми будемо надсилати листи з повною інформацією про покази.
1) У четвер (за тиждень до показу) прийде анонс стрічки, яку ми переглянемо наступною. Саме цей лист (у ньому є анкета) ти можеш переслати тим, хто цікавиться доступними фільмами.
2) У наступний четвер (за два дні до показу) прийде лист із кнопкою реєстрації. Натисни її, якщо впевнений / впевнена, що долучишся до перегляду.
3) Якщо ти натиснув / натиснула кнопку реєстрації, у суботу (в день показу) прийде лист із двома посиланнями: на фільм і на обговорення. Обидва будуть активними лише під час події, тому ти не зможеш переглянути фільм в інший день.

.