Дивися доступне кіно
Що воно таке?

Earcatch та Subcatсh - це два застосунки, які помагають незрячим та нечуючим людям дивитися доступне кіно усюди: у кінотеатрі, вдома, на DVD та в онлайн-кінотеатрах.
Earcatch - застосунок з тифлокоментарями для незрячих людей.
Subcatch - застосунок з адаптованими субтитрами для нечуючих людей.
льки коштує перегляд доступного кіно?

На цій сторінці ми відповімо на найчастіші запитання, які можуть виникнути у тебе :)

Як це все працює?
Встанови застосунок Earcatch або Subcatch на свій смартфон чи планшет. Вибери фільм або серіал, який ти хочеш переглянути, і завантаж відповідний звукоопис чи адаптовані субтитри. Надінь навушники (якщо у тебе порушення зору) і натисни «Відтворити», коли починається фільм або серіал. Earcatch та Subcatch синхронізують звукоопис та адаптовані субтитри із тим, що з'являється на екрані.
Для чого створений Earcatch та Subcatch?
Ходити в кіно - це право кожної людини, це один з варіантів провести вільний час з сім'єю та друзями. А порушення зору чи слуху не повинні бути тому перешкодою. Earcatch та Subcatch створений, аби всі могли дивитися доступне кіно.
Що таке звукоопис?
Звукоопис або тифлокоментар -- це стислий закадровий опис візуальної частини фільму для незрячих глядачів - існує у світовій практиці вже понад 30 років.
Що так адаптовані субтитри?
Адаптовані субтитри -- це формат доступності фільму для нечуючих людей, у якому діалоги та звуки передаються шляхом написів та символів.
Earcatch та Subcatch: Що мені потрібно для використання?
Згожий смартфон або планшет і навушники (для незрячих глядачів). Якщо ти йдеш у кінотеатр, переконайтеся, що твій пристрій достатньо заряджений.


Який смартфон потрібно мати?
Earcatch та Subcatch підходить як для iOS, так і для Android смартфонів.
Мінімальні вимоги до iOS: версія iOS 10 та новіші.
Мінімальні вимоги до Android: Android версії 7.0 та новіші.
Які планшети підтримуються?
Earcatch та Subcatch працюють на iPad із iOS 7.1 або на новішій версії. Також застосунки працюють на пристроях Android версії 4.1 або новішій. Візьми до уваги! У продажі є десятки планшетів Android різних за ціною та якістю. Застосунки не перевірялись на всіх цих пристроях, тому ми не не можемо гарантувати якісь їх роботи.
Чи потрібно мені підключення до Інтернету, щоб використовувати Earcatch та Subcatch?
Щоб завантажити новий звукоопис чи адаптовані субтитри, потрібно підключитися до Інтернету. Після цього звукіоопис чи адаптовані субтитри будуть у списку "Мої фільми та серіали" і можуть використовуватися в автономному режимі без підключення до мережі. Це також дозволяє використовувати Earcatch та Subcatch в кінотеатрі.
Скільки коштує перегляд доступного кіно?
Застосунки Earcatch та Subcatch, і всі звукоописи та адаптовані субтитри є безкоштовні для користувачів! Тобі лише потрібно прийти в кінотеатр, купити квиток на доступне кіно, та насолоджуватись фільмом! Жодних додаткових витрат.
Чи працює Earcatch та Subcatch у всіх кінотеатрах?
Так, оскільки Earcatch та Subcatch слухає звук фільму ти не залежиш від технічного забезпечення кінотеатрів. За допомогою програми Earcatch та Subcatch ти приносиш звукоопис чи адаптовані субтитри з собою.
Як дізнатися, які фільми чи серіали мають аудіоопис чи адаптовані субтитри?
Актуальний список фільмів і серіалів є у застосунках, а також на веб-сайті dostupne-kino.com. Якщо ти хочеш отримувати всі новинки доступного кіно, залиш свою електронну адресу внизу сайту.
Чому я повинен заздалегідь завантажити звукоопис чи адаптовані субтитри?
У багатьох кінотеатрах немає Wi-Fi та іноді пригнічують мобільну мережу, тому корисно буде заздалегідь завантажити звукоопис чи адаптовані субтитри вибраного фільму.
Earcatch: Чи можу почути оригінальний звук фільму?
Earcatch відтворює лише звукоопис. Ти почуєш оригінальний звук фільму в кінотеатрі чи на телебаченні вдома.
Хм, коли щось пішло не так :(((
Долаємо технічні труднощі
Налаштування мікрофона
Для перегляду фільму або серіалу, Earcatch та Subcatch повинен отримати доступ до мікрофона твого смартфона або планшета. Якщо ти не даєш дозволу на це, звукоопис чи адаптовані субтитри не зможуть відтворюватись. Ти можеш надати Earcatch та Subcatch дозвіл на використання мікрофона під час запуску програми або в налаштуваннях телефона.
Звукоопис чи адаптовані субтитри більш не ідеально синхронізовані
Earcatch та Subcatch постійно перевіряють, чи синхронізовано правильно звукоопис та адаптовані субтитри. Коли є затримка в синхронізації, ти завжди можеш призупинити звукоопис чи адаптовані субтитри вручну, а потім відновити їх відтворення. Коли фільм чи серіал, який ти переглядаєш, перервано (на приклад, для комерційної реклами), тобі доведеться поставити Earcatch або Subcatch на паузу та відтворити знову самостійно.
Earcatch чи Subcatch продовжує шукати і не відтворює
Важливо, щоб ти вибрав правильний фільм чи серіал. Якщо ти вибрав неправильну назву, Earcatch чи Subcatch не може відтворювати звукоопис чи адаптовані субтитри.
Я вибрав правильний фільм або серію, але Earcatch або Subcatch продовжує шукати
Іноді застосунок потребує більше часу, щоб розпізнати звук фільму чи серіалу. Якщо Earcatch або Subcatch має труднощі з розпізнаванням звуку, може допомогти наступне:

  • Переконайтесь, що мікрофон твого пристрою не покритий одягом або чохлом.
  • Мінімізуй фоновий шум.
  • Використовуючи застосунки вдома, переконайся, що гучність твого телевізора або комп'ютера достатньо висока.